Bordslampa, glas med metallmont Auction

$ 27.99

4.8 (175) In stock

Description

78. Bordslampor, ett par - Decorative sale 19 - 20 March 2024

Stor Art Deco Bordslampa i .. Köp från Objects_Sweden på Tradera

Open Weave Pendant Light (29.5)

Bordslampor - Auctionet

BORDSLAMPA, glas/mässing, art deco, 1930/40-tal. Belysning

Bordslampor - Auctionet

BORDSLAMPA, metall/glas, Fa. F. Facklam, 1900-talets andra hälft

Bordslampa, glas, Sea Glasbruk, h