Bordslampa, glas med metallmont Auction
$ 27.99
4.8 (175) In stock
Description
78. Bordslampor, ett par - Decorative sale 19 - 20 March 2024
Stor Art Deco Bordslampa i .. Köp från Objects_Sweden på Tradera
Open Weave Pendant Light (29.5)
Bordslampor - Auctionet
BORDSLAMPA, glas/mässing, art deco, 1930/40-tal. Belysning
Bordslampor - Auctionet
BORDSLAMPA, metall/glas, Fa. F. Facklam, 1900-talets andra hälft
Bordslampa, glas, Sea Glasbruk, h
Related searches